Kihlveod

ilmides ja sarjades näeme enamasti seda, kuidas kihlvedusid teevad erinevad inimesed hipodroomil hobuste võiduajamisele. Sel põhjusel arvatakse, et kihlvedusid korraldatakse vaid seda tüüpi spordivõistlustele, kuid tegelikult võib kihlvedusid sõlmida pea iga spordiala fänn ning lisaks meele lahutamisele ka lisaraha teenida.

Tihti korraldatakse kihlvedusid ka poliitika ja kultuurisündmuste peale. See toob kihlvedude (spordiennustus) juurde uusi inimesi ning muudab kihlveokontorid mitmekülgsemaks. Viimasel ajal on populaarne kihlvedusid korraldada ka spordibaarides, kus lisaks spordile kaasa elamisele pakutakse ka jooke ning suupisteid.

Kus osaleda?

Üks peamiseid tingimusi kihlvedude sõlmimiseks ja populaarsetele spordisündmustele ennustuste tegemiseks, on leida enda huvidele vastav kihlveokontor. Tänapäeval on populaarne kihlvedusid sõlmida internetis. On ka selliseid ettevõtteid, kes pakuvad oma teenuseid vaid internetis ning füüsilist kontorit neil polegi. Internetiportaalide eelis on see, et võimalik on teha panuseid mängudele, mis toimuvad Eestis, aga ka neile, mis mujal Euroopas, mis annab võimaluse kaasa elada rohkematele mängudele ning rohkem raha teenida.

Edukamaks osalemiseks ei ole tarvis teada vaid kihlveokontorites kasutatavaid mõisteid, vaid valida endale sobiv eelarve, et mitte pettuda juhul, kui õnn pole sind sel korral saatnud. Nii nagu teistegi hasartmängudega, tohib kihlvedudega tegeleda alates 21. eluaastast. Eapiirang on ka välismaa kihlveokontorites. Juhul, kui soovid raha välja võtta, võib kihlveokontor paluda sul näidata isikut tõendavat dokumenti.

Kuidas osaleda?

Kihlvedude sõlmimiseks pole palju vaja, ainult soov selgeks teha see, kuidas töötavad erinevad panused. Kihlvedude sõlmijatel on kaks erinevat lähenemist – ühed arvavad, et vaja on ainult õnne, kuid teised usuvad, et võidu toovad statistika tundmine ning analüüsivõime. Oleme ausad, meie meelest läheb kihlvedudes vaja mõlemat. Kõige olulisem on leida selline kihlvedude korraldaja, keda saab usaldada.