Pole ühtegi inimest, kes saaks salata interneti tähtsust. Olgem ausad, meil kõigil on oma lemmikportaalid ning suuremal enamikul meist on olnud mingi kokkupuude veebilehe loomisega. Iga ettevõte, kes tahab ajaga kaasas käia ja soovib oma ettevõte uuele tasandile viia, peab tunnistama, et tuleb tegutseda ka internetimaastikul ning oma veebileht optimeerida otsingumootorite tarbeks.

Kuidas seda aga teha? Otsingumootorite tarbeks oma veebilehe optimeerimine (ehk SEO) on keeruline valdkond, mida ümbritseb hulgaliselt kõmu. Liiga palju võib leida soolapuhujaid, kes tegelikult SEO valdkonnaga kokku ei puutu ja ei oska anda adekvaatseid nõuandeid. Ka Eestis on see valdkond veel lapsekingades ja paljud ettevõtted on saanud tünga, olles tellinud SEO-teenuseid mõnelt ebaadekvaatselt ettevõttelt.

Selleks, et sa ei peaks kunagi selliste probleemidega tegelema, on loodud meie portaal highlight.ee. Meie artikliveergudelt leiad sa lühikesed ent tabavalt kokkuvõtvad artiklid, mis räägivad lähemalt, kuidas optimeerida oma veebilehte SEO parimatest strateegiatest lähtuvalt, kuidas luua kasutajasõbralik veebileht, kuidas toimetada WordPress platvormiga või millist platvormi üldse valida veebilehe loomiseks. Oleme tegutsenud pikka aega SEO valdkonnas, olles aja jooksul hallanud mitmeid WordPressi-põhiseid veebilehti. Tänu otsesele kogemusele saame sulle anda infot, mida saad kohe rakendada ka enda ettevõtte tarbeks. Enam ei pea sa tundide kaupa internetis surfama selleks, et leida vastuseid.

Meie missioon on tuua rahvusvaheliselt tunnustatud internetiturunduse põhimõtted ka eestlasteni. Aitab ebakvaliteetsetest veebilehtedest ja oskamatust veebiarendusest. On aeg asju parandada ning me pingutame selle nimel, et meie portaali lugejad saaksid luua endale kvaliteetsed ja tulusad veebiportaalid.

Kui oled alles algaja ja tahad õppima SEO maailma tundma või oled juba vana internetiguru – meil on sulle pakkuda kõike!